„Zakątek Urwisów” - wycieczka

   Dnia 5 grudnia -  by umilić  czas oczekiwania na św. Mikołaja -  odbyła się wycieczka autokarowa dla obu grup  przedszkolnych  do „krainy” radości i beztroskiej zabawy. 
Tym razem celem podróży była niewielka miejscowość Isep, w której znajduje się sala zabaw pod nazwą „Zakątek Urwisów”.

   Dzieci młodsze i starsze miały okazję do wspólnej integracji i aktywnego spędzenia czasu, korzystając ze  sprzętu i zabawek,  których  nie  mają  na  co  dzień  w  przedszkolu.  Niewątpliwą  atrakcją  było  także  malowaniem  twarzy i przebieranie się w stroje znanych bajkowych postaci, dzięki czemu każdy przedszkolak mógł spełnić swoje marzenia i choć na chwilę zamienić się w Księżniczkę, Batmana, czy  Spider-Man’a.

    Na  zakończenie  pobytu  w  „Zakątku  Urwisów”  czekał  na  nas  pyszny  obiadek.  Dzieci  wracały  do  domu zmęczone i pełne niezapomnianych wrażeń.
                                                                                                                              Opracowała: Anna Stanuszek