Spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller

    W pochmurny  listopadowy poranek,  grupa Biedronek wraz z chętnymi rodzicami odwiedziła Gminną Bibliotekę Publiczną w Gnojniku, by  uczestniczyć w spotkaniu z niezwykłym gościem - Panią Ewą Stadtmüller -  znaną, cenioną i niemniej sympatyczną autorką literatury dziecięcej.
    Sala  zapełniła  się  przedszkolakami  z  terenu  całej  gminy.  Dzieci  z  wielkim  zainteresowaniem  wsłuchiwały  się w zabawne historie inscenizowane pacynkami zwierzątek – bohaterów literackich autorki.  Nasze przedszkolaki brały też aktywny udział w rozwiązywaniu quizów i zagadek.
   Na zakończenie  tego atrakcyjnego, pełnego przeżyć spotkania, każdy uczestnik mógł zakupić książeczkę autorstwa Pani Ewy i  otrzymać jej  autograf.  Wydarzenie to, na które zostaliśmy zaproszeni przez Panie Bibliotekarki -  za co serdecznie dziękujemy -  z pewnością na długo zapisze się  w pamięci naszych wychowanków.
                                                                                                                   Opracowała: Anna Stanuszek