KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNA KOMPOZYCJA” ROZSTRZYGNIĘTY

   Piękna tegoroczna „złota jesień” zachęcała do wspólnych rodzinnych spacerów i gromadzenia znalezionych tam okazów przyrody, z których można było w domu wyczarować razem z dzieckiem piękną jesienną kompozycję. Dlatego  nasze  przedszkole  na  początku  października  zaprosiło  rodziców  wraz  z  dziećmi  do  wzięcia  udziału  w konkursie plastycznym na najpiękniejszą jesienną pracę.
   Celem konkursu było: zachęcanie do aktywnego spędzania czasu z rodziną, do obserwowania przyrody jesienią, współdziałania dzieci z rodzicami oraz rozbudzanie wyobraźni i poczucia estetyki.
   Przedszkolaki wraz ze swoimi Mamusiami stanęły na wysokości zadania. Do konkursu przystąpiło 17 uczestników  z obu grup przedszkolnych.
  Szkolny hol wypełniły przepiękne, pomysłowe, bogate kolorystycznie i wykonane z różnorodnego naturalnego materiału prace, które zachwycają wysokim poziomem artystycznym. Przed konkursowym jury, w skład którego weszły Panie: M. Adamczyk, Teresa Nowak,  Teresa Waligóra, Renata Pabijan, Marzena Sowa - stanęło nie lada wyzwanie.

Oceny dokonano wg następujących kryteriów:

  • zgodność pracy z tematem;
  • walory artystyczne jak: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania
  • oryginalność, pomysłowość;
  • estetyka wykonanych prac.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce:

Tymoteusz Klimek z Mamą (P)

II miejsce:

Alicja Wach z Mamą (P)

Wojciech Cieśla z Mamą (0)

III miejsce:

Inka Gołąb z Mamą (P)

Marlena Pajor z Mamą (0)

Wyróżnienia za szczególne walory artystyczne przyznano:

Tymoteusz Kotarba z Mamą (0)

Nikola Kaczmarczyk z Mamą (0)

Milena Prysak z Mamą (0)

      Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w wykonanie prac. Wszystkim gratulujemy oryginalnych pomysłów!!!
                                                                                            Opracowała: A. Stanuszek