Gminne zawody w koszykówce 3x3

W dniu 18.10.2022r.  o tytuł najlepszej  drużyny w gminie  w koszykówce 3x3.  rywalizowali uczniowie  w dwóch kategoriach wiekowych : dzieci i młodzieży. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Biesiadkach. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy VI oraz chłopcy z klas VII -VIII.  Obie drużyny spisały się wyśmienicie, zajmując I  i  II miejsce .
I drużyna w składzie:  Mateusz Szlachta,  Kacper Zelek, Adrian Wąs, Oliwier Kurzydło, Maksymilian Gawęcki  wygrała zdecydowanie wszystkie mecze i będzie reprezentować   szkołę w zawodach powiatowych.

Trochę szczęścia zabrakło drużynie  klas starszych, która w ostatnich sekundach straciła szansę na udział w zawodach wyższego szczebla.
II skład drużyny: Oskar Stanuszek, Sebastian Bakalarz, Jakub Tekiela, Marcel Leśniak

Obu zespołom gratulujemy dobrego występu i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

Opracował: Zbigniew Stanuszek