Dyskoteka szkolna

         Dnia 5 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie tańczyli na parkiecie przy dźwiękach muzyki. Dziewczyny z kl. VII samodzielnie przygotowały smakołyki: babeczki, ciasto, ciasteczka i sprzedawały je za drobną opłatą. Na dyskotece nie mogło zabraknąć zamawiania muzycznych dedykacji,  co  cieszyło  się  dużym  zainteresowaniem,  a  obsługujący  sprzęt  muzyczny  mieli  ręce  pełne  roboty. Oprócz tańców odbył się również konkurs na Mistera Szkoły 2022/2023. W zabawie wzięło udział po dwóch przedstawicieli płci męskiej z każdej klasy. Konkurs składał się z 4 konkurencji: ,,Gorące krzesła", ,,Układanie domków z patyczków", ,,Taniec z balonami" i ,,Rozpoznawanie kobiecych akcesoriów". Walka była bardzo wyrównana. O ostatecznym werdykcie zadecydowała dogrywka, którą wygrał Arkadiusz Szlachta (kl. V) i to on zdobył tytuł Mistera Szkoły 2022/2023. Wyróżnienie zostało przyznane Maksymilianowi Wołkowi również z kl. V.
Zabawa była bardzo udana. Myślę że uczniowie naszej szkoły zapamiętają ją na długo 😊

                                                                                                                         Opracowała: Emilia Kołdras, kl. VIII