Dzień Chłopaka

     Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie tego dnia na stale wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. W tym roku dodatkowo cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski „Kto przebrany- ten niepytany”. Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem, gdyż większość uczniów chcąc skorzystać z „ochrony” przed odpowiedzią ustną założyła krawat lub muchę. Tego dnia nie zabrakło również życzeń, miłych uśmiechów oraz słodkiej niespodzianki przygotowanej dla naszych wspaniałych chłopaków przez żeńską część Samorządu Uczniowskiego 😊

Chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego !!

                                                                                                 Oprac. Paulina Szewczyk