Akcja charytatywna ”KREDKOBRANIE”

„Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży,

gdy się dzieli”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej ”KREDKOBRANIE”. Akcja dotyczy zbiórki artykułów szkolnych, plastycznych i biurowych na rzecz dzieci mieszkających w Ukrainie i na Litwie.
   Zbiórka artykułów szkolnych, materiałów plastycznych i biurowych trwa w naszej szkole do 5 października 2022r..
 Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich uczniów naszej szkoły oraz dzieci przedszkolne wraz
z rodzicami.

Lista najpotrzebniejszych artykułów:

Kredki, zeszyty, bloki, papier kolorowy, farby, plastelina, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle.

Bardzo prosimy, aby przynoszone przybory szkolne i artykuły biurowe były nowe  i zgodne z powyższą  listą.

ZACHĘCAMY DO POMAGANIA !!!