Ubezpieczenie dzieci od NNW 2023/2024

Szanowni Rodzice,

niniejszym informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła  nie decyduje o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży. Ponieważ  kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam nie  obojętne, proponujemy Państwu 3 formy ubezpieczenia:

  1. Ubezpieczenie dziecka w dowolnej firmie wybranej przez Państwa.

  2. Indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Bezpieczny.pl. Rodzic może sam wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.
    Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką. https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/A0244. Przy zakupie ubezpieczenia na portalu www.bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna A0244.  Opcja ta gwarantuje uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci. Kontakt z opiekunem  : Tadeusz Paliński. Tel. 604 753 723

     3. Ubezpieczenie grupowe w szkole, jak w roku 2022/23 w Inter Risk.   Składka za ucznia  wynosi 50 złotych.
         W przypadku wybrania tej opcji ubezpieczenia wpłaty  będą przyjmowane w sekretariacie szkoły  w terminie:       
         do 30.09.2023r.

  POLISA - Czytaj więcej...

                  Z poważaniem
                Zbigniew Stanuszek
                         
Dyrektor