XX Majówka Taneczna w Złotej

W środę 18 maja udaliśmy się na XX Majówkę Taneczną do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Złotej. Na scenie zaprezentowali się uczniowie wielu szkół, w tym nie zabrakło również naszych małych artystów. Wystąpili: Patrycja Pirecka (kl. 1), Natalia Rzepa (kl. 2), Emilia Tekiela (kl. 2) oraz rodzeństwo Hubert (kl. 1), Zosia (kl. 2) i Zuzia Sowa (kl. 5). Po występach na wszystkich uczestników wydarzenia czekały ciekawe atrakcje; plac zabaw oraz dwie duże dmuchane zjeżdżalnie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie mogli również skorzystać z ciepłych posiłków oraz skosztować przepysznej waty cukrowej.
Wyjazd był dla nas wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, ale również do nawiązania kontaktów z uczniami ze Złotej, którzy przyjęli nas z niezwykłym ciepłem i życzliwością.

Opracowała: Paulina Szewczyk