Dzień Ziemi

Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi są okazją do refleksji nad przyszłością naszej Planety. Każdego roku, uroczystości w ramach Dnia Ziemi, koncentrują się wokół innej tematyki. Hasło tegorocznych obchodów brzmi - Inwestujmy w naszą planetę. Ma ono zwrócić uwagę na konieczność gospodarczych zmian, które pomogłyby
w zahamowaniu kryzysu klimatycznego.

W dniu 25 kwietnia 2022r. obył się w naszej szkole konkurs wiedzy wzorowany na turnieju „Jeden z dziesięciu”.  Przedstawiciele wszystkich klas naszej Szkoły uczestniczyli w zmaganiach, których celem było wyłonienie zwycięzców posiadających największą wiedzę o naszej Planecie. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła klasa 8, drugie miejsce zajęła klasa1, trzecie miejsce przypadło klasie trzeciej.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za dobrą zabawę!