Mini Playback Show

We wtorek 22 marca w naszej  szkole odbył się konkurs muzyczny pod nazwą Mini Playback ShowZabawa polegała na tym, aby jak najwierniej naśladować tekst danej piosenki oraz oryginalnie się zaprezentować jako wykonawca. Uczestnicy wykazali się przy tym ogromną odwagą, charyzmą i umiejętnościami aktorskimi. Na szkolnej scenie nie zabrakło gwiazd ze szklanego ekranu. Pojawili się m.in. : Roksana Węgiel, Sara James, O.S.T.R.Y., Shakira, Ariana Grande, Małgorzata Ostrowska. J Mogliśmy podziwiać uczestników w niesamowitych stylizacjach i samodzielnie przygotowanych układach choreograficznych.

Powołane jury miało za zadanie ocenić wykony uczestników pod względem doboru repertuaru, charakteryzacji,  choreografii  oraz pomysłowości wykonania. Wybór najlepszych okazał się nie lada wyzwaniem, gdyż poziom uczestników był bardzo wyrównany. Następnego dnia pojawiły się  wyniki:

I miejsce –  Zuzanna Wojtas, kl. IV („Meluzyna”; Małgorzata Ostrowska)

II miejsce – Zuzanna Sowa, kl. V, Zofia Sowa, kl. II,  Hubert Sowa, kl. I („Ona by tak chciała do 9-tki”; SP9 Białystok)

III miejsce – Patrycja Pirecka, kl. I („Potrafisz”, Roksana Węgiel),

Adrian Sowa, kl. II („Gołębie”, Ranko Ukulele)

Wyróżnienia:

Izabela Sowa, kl. V, Julia Wach, kl. V („Szampan”, Sanah)

Zofia Kopacz, kl. II, Natalia Rzepa, kl. II, Emilia Tekiela, kl. II(„Tęcza”, MY3)

Niektóre występy były ogromnym zaskoczeniem dla publiczności i wywołały sporo entuzjazmu. Mali artyści zostali nagrodzeni ogromnym aplauzem J

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy !

Opracowała: Paulina Szewczyk