W karnawale wszyscy urządzają bale

W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali,
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 24 lutego podczas balu karnawałowego w przedszkolu. Dzieci wcieliły się w różne postacie: księżniczki, wróżki, motylki, batmanów, piratów, spidermanów. Pojawiły się także przebrania bohaterów  ulubionych bajek.
  Tegoroczna zabawa odbyła się w tłusty czwartek, dlatego początkowo zajadaliśmy pyszne pączki. Po takim posiłku, który  dostarczył  nam  mnóstwo  energii  mogliśmy  rozpocząć  tańce. Przedszkolaki  świetnie  się  bawiły  w gronie nauczycielek oraz prowadzącej pani Kingi, która uatrakcyjniła bal. Muzyką porwała wszystkich do tańca.  Wesołej  zabawie  towarzyszył  śmiech,  radość  i  spontaniczna  aktywność  dzieci,  a  cały  bal  karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze, dostarczając uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Każdy mógł też zajrzeć do „fotobudki”, by zrobić pamiątkowe zdjęcie.
  Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Miłe wspomnienia  na długo pozostaną w naszej pamięci.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę p. Kingi - animatorki zabaw „Animek”  za prowadzenie  naszego karnawałowego balu...