PODZIĘKOWANIE...

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”

Jan Paweł II

W imieniu własnym oraz dyrekcji, wychowawców i dzieci, składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie świątecznej akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Domu Dziecka Nr 1 i Nr 2 w Jasieniu.
   Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, dzieciom oraz osobom wspierającym w nasza zbiórkę. Bez Waszej przychylnej postawy i wielkiego serca zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe.
  Razem udało się nam zebrać imponującą ilość upominków, kosmetyków, słodyczy oraz środków chemicznych, które są niezbędne w codziennym życiu dzieci.
   Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce
i wrażliwość. Nie zawiedliście..
     Poniżej zamieszczamy podziękowanie od dyrekcji placówek opiekuńczych w Jasieniu.