Konkurs recytatorski „Moja wesoła rodzinka”

    Dzień 17 listopada w naszym przedszkolu był wyjątkowy, a to za sprawą corocznego konkursu recytatorskiego. Tematem przewodnim tegorocznych zmagań było hasło „Moja wesoła rodzinka”. Do konkursu przystąpiła liczna grupa, bo aż czternaścioro przedszkolaków.
   Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z dość trudnym tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze i prezentowali się na scenie. Dla najmłodszych uczestników był to za pewne debiut sceniczny, który wyzwolił w dzieciach wiele emocji. Każdy występ małych artystów nagradzany był gromkimi brawami oraz ciepłymi uśmiechamy jury.
   Komisja  konkursowa w składzie p. Teresa Waligóra, p. Marta Adamczyk oraz p. Magdalena Cięciwa  długo obradowało by wyłonić zwycięzców konkursu. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło laureatów:

I miejsce – Anna Pater „0”

II miejsce – Krzysztof Ząbkowski „0”

                   Nikola Kaczmarczyk „P”

III miejsce – Antonina Cebula „P”

                    Hanna Lisowska „0”

   Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.