Wyniki konkursu odblaskowa szkoła

„Bezpieczne przejście
Najpierw w lewo, potem w prawo,
Teraz możesz przejść kolego.
Nasza zebra jest grubiutka,
Biało-czarna bezpieczniutka …”

   Na początku listopada został rozstrzygnięty konkurs ph: „Odblaskowa szkoła – Bezpieczny senior”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na obowiązek noszenia odblasków zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym.  Uświadomienie, że dzięki noszeniu elementów odblaskowych można uniknąć tragedii i uratować życie. Na konkurs napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace:

I miejsce: Jakub Ząbkowski z kl. II
II miejsce: Jakub Pabian z kl. I
III miejsce: Lena Wołek z kl. I

 Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
                                                                                                                                            Oprac. Renata Pabijan