11 LISTOPADA

"Jest takie miejsce na mapie świata - Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce!"

  11 listopada, to bardzo ważna dla nas - Polaków data. Tego dnia obchodzimy Święto Niepodległości. Co roku przypomina nam ono odzyskanie przez Polskę niepodległości , po 123 latach zaborów.
  Od początku tygodnia, poprzedzającego to istotne święto, `przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach i zabawach, których głównym celem było kształtowanie postawy patriotycznej, miłości, przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury, tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego państwa. Podczas zajęć dzieci wzięły udział w sondzie na temat ojczyzny, zaprezentowały patriotyczny taniec, a wszystkie wytwory pracy zobaczyć można na krótkiej prezentacji.
  Było spokojnie, dostojnie, wytwornie…Brawo mali Polacy!!! Jesteśmy z Was dumne! Obchody Narodowego Święta Niepodległości były pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

ZAPRASZANMY DO OBEJRZENIA :)