OJCU ŚWIĘTEMU ŚPIEWAJMY…

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”
Jan Paweł II

Ojcu Świętemu śpiewajmy….

     16 października jak co roku  obchodzimy  Dzień Papieski, który jest wyrazem naszej wdzięczności Świętemu Janowi Pawłowi II. Ojciec święty bardzo ukochał sobie dzieci jak chyba żaden z Jego poprzedników na Stolicy Apostolskiej. Wychodził naprzeciw ich  potrzebom,  stawał  w obronie, doceniał znaczenie najmłodszych i młodzieży w ewangelizacji – a przede wszystkim je kochał – a one kochały Jego.
    Chcąc wyjątkowo uczcić ten dzień, dzieci z naszego przedszkola pod kierunkiem swoich Pań nakręciły teledysk pt. „Ojcu Świętemu śpiewajmy…”. Tego dnia wszystkie dzieci przybrały  papieskie barwy by jednoznacznie wskazać adresata naszego małego dzieła. Przedszkolakom towarzyszył wspaniały nastrój, a na buziach malował się promienny, radosny uśmiech.
  Chcąc dobrze kształtować  w dzieciach postawę patriotyzmu,  przybliżamy przedszkolakom  szczególne  osobowości jaką była niewątpliwie postać Jana Pawła II. 

                                                                                                                 Opr. Iwona Radecka

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TELEDYSKU :)