Wizyta w lesie

        Korzystając ze słonecznej, pięknej pogody dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do lasu.
    Głównym celem spaceru było przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las oraz obserwacja tego ciekawego miejsca w okresie wczesnej jesieni. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały odgłosów wydawanych przez drzewa i zwierzęta, obserwowały napotkane owady  i ochoczo gromadziły "skarby", które pani Jesień zostawiła w lesie: kasztany, żołędzie oraz kolorowe liście.
    Dzieci spędziły miło czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody leśnej oraz wzbogaciły wiedzę na temat jesiennych zwyczajów zwierząt  i zasad prawidłowego zachowania w lesie.
                                                                                                                        Opr. Iwona Radecka