Dzień Przedszkolaka

„Od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

 

     20 września - to wyjątkowy dzień dla  wszystkich najmłodszych dzieci bowiem jest to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasi milusińscy rozpoczęli świętowanie w poniedziałkowy poranek od oficjalnego założenia kolorowych medalionów. Dzieci zainaugurowały swoje święto zabawami z kolorową chustą animacyjną, która była wprowadzeniem do krainy radosnego uśmiechu. Ten dzień obfitował w radosne pląsy, tańce i zabawy pod okiem Pań wychowawczyń, które dla swoich dzieci zamieniły się kolorowe, tańczące nutki.
    Salwy  wesołego  śmiechu  i  okrzyków  radości  towarzyszyły dzieciom również podczas „balonowego spaceru”, a wesołą zabawę zwieńczył pyszny, słodki poczęstunek przygotowany przez mamusie.

                                                                                                                      Opr. Iwona Radecka