„Be a Star”

26 kwietnia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Be a Star”, nad którego patronat objęło Starostwo Powiatowe w Brzesku.

Ze  względu  na  obostrzenia  związane  z  pandemią,  uczniowie  z:  PSP  w  Uściu  Solnym,  PSP  w  Biesiadkach,  ZSP  w  Jadownikach, PSP  w  Tworkowej , ZSP  w  Borzęcinie  Dolnym,  PSP  w  Zaborowie,  PSP  w  Uszwi,  PSP  w  Woli  Dębińskiej,  PSP  w  Gnojniku,  ZSP  w  Brzesku, PSP w Okocimiu, PSP nr 3 w Brzesku, PSP w Lewniowej, ZSP w Dębnie, PSP w Biadolinach Szlacheckich oraz z PSP nr 1 w Jadownikach nadesłali swoje występy w formie plików wideo. Jury oceniało kunszt artystyczny, poprawność językową oraz interpretację utworu.

Miło  nam  poinformować,  że  uczennica  naszej  szkoły – Milena Zelek  zdobyła  II  miejsce  w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej „Be a Star” wykonując piosenkę Lewisa Capaldi „Someone you loved”.

Gratulujemy ;)

Opracowała: Anna Pabian - Gemza