Podsumowanie wyników przedszkolnego konkursu plastycznego p.h. „Witajcie w naszej bajce”.

W dniu uroczystego spotkania wigilijnego w naszym przedszkolu, tj. 22 grudnia 2020 roku, zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego, który odbył się na początku grudnia.
      Konkurs był skierowany do dzieci w wieku 3 – 6 lat z obu grup przedszkolnych.
   Głównymi celami konkursu było zachęcenie maluszków i starszaków do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności oraz kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich.
   Do wykonania zadania przedszkolaki przystąpiły z zapałem i pełnym zaangażowaniem. Wszystkie prace zachwycały kolorystyką i różnorodnością wykorzystanych technik.
Wystawa prac plastycznych wzbudziła podziw oglądających, a twórcom dostarczyła satysfakcji z dobrze wykonanego zadania.
     Komisja konkursowa (w składzie: pani M. Adamczyk, pani T. Nowak, pani M. Czyżycka) stanęła przed ogromnym wyzwaniem wyłonienia zwycięzców. Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość wykonania pracy, estetykę i wkład pracy.

Laureatami konkursu zostali:

KATEGORIA WIEKOWA 3, 4 – LATKI
I miejsce: HANNA LISOWSKA
II miejsce: MILENA PRYSAK
III miejsce: ELIZA SERAFIN

KATEGORIA WIEKOWA 5, 6 - LATKI
I miejsce: ZUZANNA ZELEK
II miejsce: AMELIA GNELA
III miejsce: ANNA PATER

Mali artyści otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek, które wręczył Pan Dyrektor. Laureatom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
                                                                                                                                     Oprac.: Ewelina Kornaś