Bezinteresowna pomoc Pana Tadeusza

Czy może być coś piękniejszego w człowieku niż niesienie pomocy innym?
Pan Tadeusz Gnela choć nie ma już dzieci w szkole, postanowił w tym roku pomalować salę komputerową oraz korytarz na II piętrze  i słowa dotrzymał. Przypomnę, że  rok temu odnowił  korytarz oraz  świetlicę na parterze. Jego ręką „malarską” została także pomalowana większość sal lekcyjnych na I piętrze wraz z korytarzem i klatką schodową.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz profesjonalne wykonanie  prac remontowych.

W imieniu społeczności  szkolnej,
                                                                         Zbigniew     Stanuszek