IV TURNIEJ SIATKARSKI

Znalezione obrazy dla zapytania: siatkówki piłka siatkowa                        SERDECZNIE ZAPRASZAMY
                              wszystkich sympatyków siatkówki do udziału
            W IV TURNIEJU SIATKARSKIM DRUŻYN NIEZRZESZONYCH
                                        O PUCHAR SOŁTYSA WSI,
który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. ( sobota) o godz. 17,0  w sali gimnastycznej w Lewniowej.

Drużyny zainteresowane uczestnictwem w Turnieju, proszone są o dokonanie zgłoszenia udziału do 27 listopada 2019 r. pod nr tel. 721054100 lub za pomocą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najważniejsze zasady turnieju:

1. Celem turnieju jest promowanie sportu oraz zachęcenie młodzieży i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu.
  2. Udział w turnieju jest otwarty dla mieszkańców Lewniowej, zarówno dla chłopców
    i dziewcząt. Należy tylko zebrać zespół, zgłosić na podany powyżej adres i wziąć
    udział. W drużynie mogą być zawodnicy, który byli mieszkańcami Lewniowej, a także z nimi  spokrewnione -mąż, żona.
  3. Do zawodów należy zgłosić zespół liczący 6 zawodników, maksymalnie 8.
  4. Turniej rozgrywany będzie w oparciu o uproszczone przepisy gry w piłkę siatkową  (  wysokość siatki 243 cm, wymiar boiska (9m x 9m);  obowiązuje kolejność zagrywki;  rozsądna tolerancja na czystość odbić;  w secie można dokonać dwie zmiany.
  5. W zależności od ilości uczestniczących drużyn, turniej zostanie rozegrany systemem; "każdy z każdym", mieszanym, pucharowym.
  6. Czas gry: do 2 wygranych setów do 15 punktów (przy różnicy minimum dwóch punktów). W przypadku remisu w setach, 3 set decyduje o zwycięstwie.
  7. Organizator może ze względów organizacyjnych zmienić czas rozgrywek.
  8. O końcowej klasyfikacji w turnieju decyduje: większa liczba zdobytych punktów, lepszy stosunek setów wygranych do przegranych, lepszy stosunek małych punktów,
        lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
  9. Zawodnicy grają w turnieju na własną odpowiedzialność i nie są objęci przez organizatorów ubezpieczeniem NNW.
  10. Podczas zawodów pełną odpowiedzialność za dzieci ponoszą rodzice.
  11. Wejście na płytę boiska tylko w zmienionym/sportowym obuwiu.
  12. Osoby towarzyszące drużynom (kibice) w czasie rozgrywek przebywają na trybunie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych, którzy chcą na sportowo spędzić czas i dobrze się bawić w czasie sportowej rywalizacji.

Zbigniew Stanuszek