Anonimowa skrzynka na sygnały

Znalezione obrazy dla zapytania anonimowa skrzynka na sygnałyDrogi Uczniu, Drogi Rodzicu!

        W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 11 maja 2019 r. ,by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami oraz  w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów utworzyliśmy w szkole „ SKRZYNKĘ ZAUFANIA". Jeśli coś Cię martwi, niepokoi lub byłeś świadkiem agresji lub przemocy, możesz to opisać i wrzucić do "skrzynki" zaufania", która znajduje się  w holu na I piętrze pod gablotą Samorządu Uczniowskiego.

 Zasady korzystania ze „skrzynki zaufania”

  1. Możesz pisać w każdej sprawie - jesteś dla nas Ważny!
  2. Każde zgłoszenie jest objęte dyskrecją.
  3. Twój list może być anonimowy, ale aby ułatwić nam udzielenie należytej pomocy, podaj tyle danych , ile możesz, takich jak: imię, klasę i dane osób, których list dotyczy.

Zachęcamy również  Rodziców do zapoznania się z materiałami dotyczącymi bezpieczeństwa na następujących stronach internetowych:

Procedury interwencyjne w szkole − materiały do pobrania