Wakacyjne pożegnania

      Czerwiec  to  miesiąc  podsumowań,  refleksji  i  koleżeńskich  pożegnań,  dlatego  dzieci  z  grupy  „Biedronki”  w słoneczny poranek 10 czerwca spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, by podczas grilla, wspólnie z rodzicami jeszcze przez chwilę powspominać ten radosny czas, który dla niektórych przedszkolaków mija bezpowrotnie. 

       Następnego dnia odbyły się zajęcia pokazowe dla rodziców w  grupie  „Motylki”. Mamy najmłodszych naszych pociech jak zwykle nie zawiodły i licznie odpowiedziały na zaproszenie. Zaszczycił nas również Pan Dyrektor, który przybył punktualnie z radosnym uśmiechem na twarzy. Ponieważ czas wakacji zbliża się do nas wielkimi krokami, pierwsza część spotkania nawiązywała do tematu „Bezpieczne wakacje”. Podczas krótkich zajęć dzieci  zademonstrowały, jak codziennie na pracy i zabawie spędzamy czas w przedszkolu, udowodniły, że są bardzo zgraną grupą, w której wszyscy lubią przebywać. Ponadto  prezentowały swoje wiadomości  i umiejętności, wykazały się doskonałą wiedzą na temat bezpieczeństwa i zasad, o których należy pamiętać podczas letniego wypoczynku.
     Druga cześć spotkania upłynęła na miłych rozmowach i refleksyjnych wspomnieniach minionego roku. Po zjedzeniu smacznej kiełbaski przedszkolaki oddały się zabawie na świeżym powietrzu, by jak najszybciej poczuć zapach słonecznego lata. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób angażowali się w życie przedszkola w minionym roku szkolnym. Dziękujemy za trud, życzliwy uśmiech i  dobre słowo każdego dnia.
 Wychowawcy przedszkola