Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa, jak wiadomo jest okazją by potańczyć. Cała społeczność uczniowska czeka na to wydarzenie z utęsknieniem. I My kolejny raz zorganizowaliśmy swoją zabawę. Udekorowaliśmy salę, przygotowaliśmy muzykę
i zaczęliśmy się bawić.
W kolorowo udekorowanej sali zgromadzili się uczniowie. Nie zabrakło wróżek, księżniczek i super bohaterów. Dzieci ubrane we wspaniałe stroje,  słysząc pierwsze nuty muzyki pognały na parkiet.  Swoją obecnością kolejny raz zaszczycili nas także wspaniali goście z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Złotej wraz ze swoimi opiekunami. Dużo emocji dostarczyły nam  Pani Kinga i Pani Kasia, które animowały zabawy. Mamy z Rady Rodziców przygotowały smaczne hamburgery i częstowały pączkiem, dbając by każdy brzuch się napełnił. Starsza młodzież również dobrze bawiła się na swojej zabawie.  Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę oraz za pomoc
w organizacji.

Opracowała Małgorzata Jankowska