Mikołajki

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

     Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. Szóstego grudnia zjawił się również w Lewniowej.

   Od samego rana widziany był na korytarzu szkoły podstawowej, czego dowodem były zostawiane pod drzwiami sal worki z prezentami. Najdłużej jednak zabawił wśród najmłodszych. Jego wizyta w przedszkolu była ogromnym wydarzeniem, do którego obydwie grupy starannie się przygotowały. Zacny gość mógł wysłuchać wierszyków
i piosenek w wykonaniu przedszkolaków, zatem każdy z maluchów został obdarowany przez Mikołaja paczką. Towarzyszyły temu szczere obietnice bycia grzecznym, miłym i posłusznym.

   Szósty grudnia był dniem pełnym wrażeń. Wspólne zdjęcia, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania, które wprowadziło wszystkich w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Hojnemu Mikołajowi dziękujemy
i oczywiście zapraszamy za rok.

Opracowała: K. Konicz, A. Stanuszek