Podziękowanie

"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, ale zawsze są gotowi służyć pomocą. Wyciągają ręce i zawsze są obok. Dziękuję"

To był naprawdę udany wieczór. Niezapomniane wrażenia, pięknie wystrojona sala, doskonała muzyka, przepyszna kuchnia, sztuczne ognie i doborowe towarzystwo.  Tak pożegnaliśmy Stary i przywitaliśmy Nowy Rok w naszej szkole. Ale tak udaną imprezę mogliśmy stworzyć tylko dzięki dobrej woli wielu ludzi. Dlatego serdecznie podziękowania kieruję do wszystkich rodziców, którzy pospieszyli nam z pomocą w przygotowaniach. Poświęcili swój wolny czas, kosztem własnej  rodziny i z wielkim zaangażowaniem służyli radą i swoją pracą.  Kochane mamusie - drodzy tatusiowie, bardzo Wam dziękuję za okazane serce i pomoc. Po raz kolejny pokazaliśmy, że razem możemy wiele.
     Dziękuję również "moim dziewczynom" z prezydium, które włożyły wiele pracy, wysiłku i serca w te przygotowania, czego efektem był ten wspaniały wieczór. Bez Waszego zaangażowania i pomysłów niewiele udało by się zrobić.  Dziękuję, że mogę na Was liczyć.
     Dziękuję panu Dyrektorowi, który zawsze stał po naszej stronie służąc swoją radą, pomocą i doświadczeniem. Zgadzał się na nasze pomysły i pomagał w ich realizacji.
    Ten wieczór był udany nie tylko dzięki wspaniałej muzyce,  ale również - przepysznej kuchni, a to zasługa Pani Władzi, Agnieszki i Pani Basi. Ich nieoceniony talent kulinarny zachwycał niejedno podniebienie. Dziękuję także kelnerom i pracownikom obsługi, za doglądanie stołów i pomoc w porządkach. Podziękowania kieruję również do Pana Sołtysa, który zgodził się wypożyczyć nam stoły i część zastawy kuchennej. Kochani, to bardzo ważne, że możemy na Was liczyć, że  nas wspieracie, bo wszystko co robimy - robimy dla dzieci - dla naszych dzieci.
                     Jeszcze raz z całego serca Wam dziękuję.

Przewodnicząca  RR
                                                                                                    Urszula Wiśniowska