Ubezpieczenie dzieci od NNW do 11.10.19r.

Szanowni Rodzice,

 Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Proponujemy Państwu:

  1. Ubezpieczenie grupowe w szkole , jak w roku 2018/19 w Inter Risk.   Składka za ucznia wynosi 45zł.
  2. Indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali T.U. S.A. dostępne na stronie bezpieczny.pl (zakładka Dziecko).Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/26699

Atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 26699, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.    Kontakt z opiekunem  :Tadeusz Paliński . Tel. 604 753 723

  1. Ubezpieczenie dziecka w dowolnej firmie wybranej przez Państwa.

 

Wpłaty w szkole będą przyjmowane w terminie:  9.09. 2019r. do 11.10.2019r.

Polisa - Kliknij tutaj

                   Z poważaniem,

                 Zbigniew Stanuszek
                         
Dyrektor