XI Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Jak co roku nasze przedszkole wzięło udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej, który tym razem ph. „Zdrowy i bezpieczny przedszkolak”  odbył się Uszwi dnia 9 maja. Aby jednak   wyłonić najlepszych „piosenkarzy” spośród lewniowskich przedszkolaków, dnia  17 kwietnia odbył się  konkurs na szczeblu przedszkola. Do scenicznych zmagań przystąpiło 13 dzieci z obu grup. Występy oceniało jury złożone z nauczycieli i pracowników szkoły związanych na co dzień z muzyką, a naszych milusińskich, jak zawsze, wspierali dzielnie rodzice obecni na widowni. Wszystkie dzieci prezentowały się znakomicie, nikt nie zapomniał tekstu, mimo tremy dającej się, jak zwykle  we znaki w takich chwilach, tym bardziej, że dla większości dzieci był to ich sceniczny debiut. Należało jednak wybrać laureatów konkursu, a zarazem reprezentantów naszego przedszkola na szczeblu gminy. Kolejno miejsca  zdobyli:

I – Zuzanna Wojtas „0” w piosence „Przepisowy ruch drogowy”

II – Franciszek Serafin „0” w piosence „Kolorowe światła”

III- Hubert Okaz „0” w piosence „Witaminki”

Dzieci te pięknie zaprezentowały swoje piosenki konkursowe  podczas XI Gminnego Przeglądu  Piosenki Przedszkolnej.

Dziękujemy Dyrekcji Publicznego Przedszkola w Uszwi oraz Paniom organizatorkom za przygotowanie tej miłej  imprezy oraz ufundowanie nagród, dyplomów i poczęstunku.

Oprac. Anna Stanuszek