Śniadanie z klasą

Świadomi tego, jak ważne dla naszego organizmu jest spożywanie zdrowych posiłków, zaplanowaliśmy przygotowanie pysznych kanapek, a potem wspólne śniadanie.

Oto relacje z tego wydarzenia:

9 kwietnia nasza klasa przypominała studio programu Masterchef Junior. Uczniowie klasy II przemienili się w małych kucharzy, którzy przygotowywali pyszne wiosenne kanapki. Każdy przyniósł swoje ulubione produkty. Wkrótce na ławkach pojawiły się smakowite kanapki z pomidorem i ogórkiem w roli głównej.

Amelka Konicz

Dziś robiliśmy kanapki w szkole, które jedliśmy na „Śniadanie z klasą”. Byliśmy bardzo kreatywni. Takiego dnia jeszcze nie było…

Jakub Tekiela

Dzisiaj samodzielnie robiliśmy w klasie zdrowe kanapki. Zapach chleba, warzyw, jajek, sera, masła i wędlin roznosił się po całej sali. Kanapki smakowały tak, jak wglądały, czyli pysznie!

Norbert Cieśla

Oprac. Teresa Nowak