Podwójne złoto w koszykówce

Znalezione obrazy dla zapytania koszykówka    Wspaniałym  sukcesem zakończył się sportowy dzień dla uczniów naszej szkoły podstawowej.  We wtorek 16 lutego 2018r. drużyny: żeńska i męska  wzięły udział w gminnych rozgrywkach w piłce koszykowej, zdobywając w pięknym stylu dwa złote puchary. Wolę walki i jakość gry, jaką pokazały  oba zespoły, napawają dużym optymizmem przed zawodami powiatowymi.
         Przypomnijmy, że tydzień wcześniej nasze "Gimnazjalistki" w tej samej dyscyplinie zajęły  I miejsce,   a drużyna chłopców zdobyła srebro.
Dziękujemy uczniom za piękne reprezentowanie  szkoły w zawodach gminnych oraz życzymy sukcesu na wyższym  szczeblu.

Opiekun: Zbigniew Stanuszek
Wyniki zawodów- szkoła podstawowa