„Prawdziwy skarb”

„Prawdziwy skarb” to tytuł spektaklu, który 4 stycznia obejrzały dzieci przedszkolne wraz  z kolegami z klas
I, II i III.

Pełne humoru przedstawienie oparte na znanej wszystkim przypowieści o Synu Marnotrawnym opowiadało
o przygodach młodzieńca, który wybrał się do  oddalonego miasta w poszukiwaniu upragnionego skarbu. Jednak daleka podróż, nieżyczliwi ludzie i pieniądze okazały się być dla głównego bohatera  bardzo zgubne. Młodzieniec wraca do domu i przeprasza rodziców za swoje złe i egoistyczne postępowanie.

Wspólnie z aktorami dzieci odnalazły odpowiedź na pytania: „Kim jest dobry człowiek?”, „Co to jest bezinteresowność?” oraz „Co stanowi największy skarb dla człowieka?”. Przedstawienie zachwyciło młodych widzów udaną grą aktorską, ciekawymi rekwizytami oraz piękną oprawą muzyczną.

Opr. Iwona Radecka