„Przybądź Jezu, już czekamy”

W czwartkowy poranek, 20 grudnia  przedszkolaki spotkały się w bibliotece szkolnej,  by zaprezentować montaż słowno – muzyczny przygotowany dla rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci w świątecznych strojach recytowały wiersze, śpiewały  piosenki i pastorałki, w których zawarte życzenia świąteczne i noworoczne trafiały głęboko do serc zebranych gości. Klimat świąteczny zawitał na dobre, bo po skończonym przedstawieniu wszystkie przedszkolaki, razem ze swoimi Paniami oraz Rodzicami zebrali  się na wyjątkowym spotkaniu opłatkowym. Dzieci składały sobie życzenia, częstowały się pysznymi smakołykami przygotowanym przez rodziców, a na koniec  wszyscy zasiedli w blasku choinkowych lampek, by cichutko zanucić melodie znanych kolęd.

Opr. Iwona Radecka