„ Zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami…”

„ Zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami…”
PRZYŻEKAMY !!!

W piękne, jesienne przedpołudnie - 18 października do zacisza szkolnej biblioteki zawitali: Dyrektor zespołu, Panie wychowawczynie klasy „0” i klasy I wraz z wychowankami oraz najdrożsi Rodzice naszych milusińskich. To wszystko za sprawą najmłodszych wychowanków naszej palcówki – przedszkolaków, którzy właśnie tego dnia miały zostać uroczycie włączone w poczet lewniowskich  przedszkolakow.

Dzieci wspaniale zaprezentowały się w piosence, tańcu i recytacji krótkich, ale jakże wymownych wierszyków. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania: uroczyste przyrzeczenia i symboliczne dotknięcie przez Pana Dyrektora kolorowym ołówkiem. Dzieci otrzymały skromne upominki, lecz najwspanialszą nagrodą była dla Nich łza wzruszenia, która nieśmiało kręciła się w oku dumnych rodziców, gratulacje Pana Dyrektora i ciepły uśmiech Pani wychowawczyni, która mocno trzymała kciuki za swoich maluszków.

Po zakończonej uroczystości na dzieci czekał pyszny poczęstunek, który jak zawsze przygotowały mamusie. Z pełnymi brzuszkami i w radosnych nastrojach dzieci oddały się dalszej zabawie w sali przedszkolnej.

Wszystkim przedszkolakom gratulujemy i życzymy samych radosnych dni spędzonych na zabawie i pracy.

Opr. Iwona Radecka