Kolejne brawa dla naszych sportowców

Trwają  nadal międzyszkolne rozgrywki w grach drużynowych.   
Dnia 6 marca   na gminnym szczeblu w piłce siatkowej rywalizowali chłopcy, a trzy dni później drużyna żeńska.   Oba  nasze zespoły,  pomimo krótkiego okresu przygotowań, pokazały się znowu z dobrej strony.

Reprezentacja chłopców w składzie:  Jakub Konstanty, Kamil Pajor, Patryk Wójtowicz, Szymon Wąs, Radosław Kornaś,   Łukasz Gawęcki, Kacper Adamik, Radosław Klęk  zajęła I miejsce,
a drużyna    dziewcząt ( Karolina Niedziocha, Karolina Lis, Martyna Kurzydło, Ewelina Sułek, Wiktoria Dominik, Natalia Pławecka, Karolina Lach, Julia Zelek, Magdalena Gagatek) cieszyła się  srebrnym pucharem.

Gromkie brawa i serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów szkoły.

                                                                                                            Opiekun: Z.Stanuszek