Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września , jak co roku, uśmiechnięta i wypoczęta brać uczniowska wraca w szkolne mury. Jednak tym razem po uroczystej Mszy św. maszerują nie tylko uczniowie klas I – VI oraz oddziału zerowego, ale i liczna gromada maluchów w wieku od 3 do 5 lat, które rozpoczynają dziś edukację przedszkolną.

Zgromadzonych licznie w świetlicy szkolnej rodziców, uczniów, przedszkolaków, nauczycieli serdecznie przywitał dyrektor – pan Zbigniew Stanuszek. Następnie omówił zmiany związane z otwarciem przedszkola, najważniejsze zadania placówki oraz życzył wszystkim pomyślności i sukcesów w nowym roku szkolnym. A na koniec odbyły się jeszcze spotkania z wychowawcami, na które szczególnie z zaciekawieniem oczekiwały przedszkolaki wraz z rodzicami.

Opracowała M. Toboła