II Turniej Siatkarski za nami!

             W sobotę 11.02.2017 w  sali gimnastycznej w Lewniowej odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Niezrzeszonych. Celem turnieju była integracja młodych ludzi poprzez aktywność sportową. W tej sportowej rywalizacji wzięło udział, podobnie jak w ubiegłym roku 5 zespołów. Łącznie rozegrano 10 meczy. Emocji, zaangażowania i sportowego ducha walki nie brakowało zawodnikom podczas każdego seta. Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom umiejętności siatkarskich. Miłą niespodziankę sprawili najmłodsi uczestnicy turnieju - gimnazjaliści, którzy zadziwiali  ładną  grą techniczną i urywali punkty silniejszym od siebie   rywalom. Po zakończeniu rozgrywek trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe medale, po czym przyszedł czas na odpoczynek przy długo wyczekiwanej kiełbasce i słodkościach. 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji turnieju, a w szczególności   głównemu  sponsorowi: firmie Auto-Zelek. Dziękuję także Pani Justynie Kupiec za ufundowanie napojów, a Panu Arturowi Seniukowi za sędziowanie zawodów.
                                                               Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na III turnieju za rok!

                                                                                                                                      Z.Stanuszek

Wyniki końcowej klasyfikacji:

I miejsce - FC Nienajgorsi  (Rafał Chudoba, Kamil Konstanty, Marcin Staniszewski, Piotr Ząbkowski,
                                        Paulina Brzęk, Stanisław Brzęk, Grzegorz Gnela)
II miejsce -xxxx(Gawęcki Tomasz, Gawęcki Mirosław, Stelmach Dominik, Lach Przemysław, Hołyst Kamil,
                       Adamik Kornel)
III miejsce -xxx (Kupiec Dariusz, Kupiec Justyna, Kupiec Ewelina, Dzięgiel Adam, Górak Adam,  Śliwiński Michał)
IV miejsce -xxx (Toroń Tomasz, Stanuszek Konrad, Lis Rafał, Łach Jarosław, Pajor  Bartłomiej,  Pajor Marcin)
V miejsce -xxxx (Konstanty Tomasz, Konstanty Wojciech, Pasek Arkadiusz, Konstanty Jakub,
                        Chudoba Tomasz, Bereta Kamil, Cecuga Dawid, Gagatek Bartosz)