Prośba o udostępnienie zdjęć

Drodzy Przyjaciele  Szkoły!

W ramach  projektu edukacyjnego  pn."Pokolenia - tablo prezydium Rad Rodziców w historii szkoły", realizowanego przez uczniów II klasy gimnazjum w Lewniowej, pragniemy stworzyć   tablicę fotograficzną osób  tworzących historię szkoły, poprzez działalność w prezydium Komitetów Rodzicielskich/Rad Rodziców na przestrzeni lat 1950 do chwili obecnej.Chcemy w ten sposób opracować kolejną pamiątkę, która będzie oprócz kronik, albumów i protokołów dokumentacją przeszłości. W tym celu zwracamy się do wszystkich z prośbą, którzy posiadają fotografie osób  wchodzących w skład  prezydiów,   o udostępnienie ich uczniom podczas  wizyty  w Państwa  domach.  Zdjęcia zostaną zwrócone właścicielom   po wykonaniu skanów. Już dzisiaj zapraszamy Was na prezentację projektu, którą planujemy  w maju 2017r.

Łączę wyrazy szacunku i wdzięczności
                                                                                                                           Zbigniew Stanuszek