3 razy najwyższe podium

Piękne sportowe sukcesy odnieśli nasi uczniowie podczas zawodów gminnych.

          Dnia 28.10.2016 r. w PG w Uszwi  odbyły się indywidualne i drużynowe rozgrywki w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych.   Nasz zespół w składzie:  Wojciech Konstanty i Dawid Cecuga  zajął I miejsce.   Indywidualnie:    2 miejsce zajął Dawid Cecuga, 5- Wojciech  Konstanty oraz 6- Bartłomiej Kornaś.

         Dużo emocji towarzyszyło turniejowi w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Turniej odbył się    4 listopada br. w Gnojniku. Rywalizacja pomiędzy zespołami  była niezwykle  wyrównana. Nasze dziewczęta pokazały charakter i  wygrały 3 mecze oraz jeden zremisowały.  W ten sposób   zapewniły sobie  I miejsce.
           Przywieziony puchar do szkoły podniósł skutecznie  adrenalinę starszym  koleżankom  z gimnazjum, które  w tym samym dniu miały rywalizować  w halówce   szkół  gimnazjalnych. Także na tym etapie  nasza drużyna  okazała  się niezwykle skuteczna  w zdobywaniu bramek,  wygrywając z zespołami PG w Gnojniku i PG w Uszwi .  Radość  dziewczyn  z zajętego  I miejsca została uhonorowana również pięknym pucharem.  

Wszystkie 3 zespoły  będą reprezentowały gminę na zawodach powiatowych.
Gromkie brawa  i  gratulacje dla naszych uczniów za piękną postawę sportową.  

                                                                                                                         Opiekunowie:
                                                                                                                                          M.Czernecka
                                                                                                                                          Z.Stanuszek

         

Skład SP: Wiktoria Serafin, Wiktoria Dominik, Karolina Niedziocha, Magdalena Gagatek,Julita Pasek, Aleksandra Gagatek,
                 Julia Zelek, Karolina Lis

Skład G: Monika Dominik, Katarzyna Serafin, Zuzanna Rabijasz, Karolina Zelek, Oliwia Świerczek, Julita Pasek, Kamila Adamik