Uruchomienie świetlicy w szkole

Miło mi Państwa poinformować, że od 1 października  br. uruchomimy   dla dzieci świetlicę w szkole. Dotychczasowa opieka nad dziećmi sprawowana była w ramach  dodatkowej pracy   przydzielonej nauczycielom.  Od października szkoła  w organizacji pracy ma przyznane  10 godzin na świetlicę. Zgodnie z potrzebami zgłoszonymi przez Państwa, świetlica będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.30 do 13.30.
Zajęcia prowadzić będą:  Pani Ludmiła Cieśla -
poniedziałek, wtorek,piątek; Pani Teresa Waligóra- środa, czwartek.

Rodzice  chcąc zapisać dziecko na świetlicę muszą ponownie  wypełnić kartę zapisu. Formularz będzie do pobrania w sekretariacie lub u wychowawców na zebraniu wywiadowczym.

Zbigniew Stanuszek