Szkoła już czeka na pierwszy dzwonek!

Kończą się wakacje i nieubłaganie nadchodzi 1 września 2016r.  Aby przygotować się do nowego roku szkolnego w budynku  szkoły  wykonano wiele niezbędnych prac remontowych. Dzięki kolejnemu zaangażowaniu rodziców,  uczniowie klasy IV będą  uczyć  się w odnowionej sali. Rodzice tego zespołu w pełni pokryli koszty zakupu farb, firanek oraz wynagrodzenie  malarza. Warto podkreślić, że to już czwarta  inicjatywa Rodziców poszczególnych klas, którzy wsparciem finansowym  udowodnili, że są prawdziwymi Przyjaciółmi  szkoły. Dziękuję Pani Agnieszce Klęk i Pani Beacie Gawęckiej za prace organizacyjne przed i w trakcie  remontu.
         Oprócz wyżej wymienionych  działań, ze środków wiejskich oraz gminy odnowiono parkiety w dwóch salach lekcyjnych, zakupiono nowe wyposażenie sali  dla uczniów  II klasy gimnazjum oraz wyremontowano kuchnię, która oprócz swojej zasadniczej funkcji, będzie także pełnić rolę stołówki dla dzieci.
         Doceniając zrozumienie  potrzeb  placówki, w imieniu całej społeczności szkolnej,  serdecznie dziękuję Rodzicom, Radzie Sołeckiej i Radzie Gminy oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do  polepszenia  nam  warunków do  nauki i pracy.

Zbigniew Stanuszek