Piknik rodzinny w Lewniowej

12 czerwca w niedzielę szkoła w Lewniowej zaprosiła do aktywnego spędzenia popołudnia. Piknik rodzinny stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy. Plac przed budynkiem Domu Strażaka zapełnił się przybyłymi dziećmi, które przyprowadziły nie tylko swoich rodziców, ale także wujków i dziadków. Imprezę otworzył dyrektor szkoły Zbigniew Stanuszek, który powitał przybyłych gości, w tym wójta gminy Sławomira Paterka, przewodniczącego Rady Gminy Janusza Zycha, radnych Danutę Sachę i Andrzeja Zelka oraz wszystkich, którzy tego dnia zechcieli wziąć udział w pikniku. Dyrektor dziękując za zaangażowanie i pomoc w organizacji  pikniku, zapewnił, że nie zabraknie dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji i pozytywnych emocji. Pokryciem tych słów były występy dzieci z poszczególnych klas. Gdy na scenie pojawili się najmłodsi, rozszalały się flesze aparatów, bo uchwycić na zdjęciu pełnego energii przedszkolaka, nie jest zadaniem łatwym. Tego dnia mogliśmy oglądać bajki te dobrze nam znane, jak również w nowoczesnej wersji, podziwiać gościnny występ cheerliderek a z gimnazjalistami zatańczyć taniec belgijski. Na najmłodszych czekało mini wesołe miasteczko oraz panie z farbkami, które zamieniały twarze milusińskich w barwne motyle. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs, atrakcyjny poprzez cenne nagrody. Każdy chyba marzył o tym, aby do domu wrócić na nowym rowerze. Organizatorzy pomyśleli również o miłośnikach sportu. Na boisku sportowym rozegrany został mecz pomiędzy młodzieżą i rodzicami. W tym czasie przed sceną pełne pomysłów panie animatorki Kinga i Kasia zabawiały tych, którzy nie byli zainteresowani wydarzeniami na murawie. Gdy u nas zabawa w pełni się rozkręcała piłkarze reprezentacji Polski rozgrzewali się przed swoim pierwszym meczem na Mistrzostwach Europy. Zwycięstwo biało-czerwonych mogliśmy śledzić dzięki specjalnie przygotowanemu telebimowi. Piknik rodzinny, któremu cały czas towarzyszyła słoneczna pogoda i dobra zabawa, zakończył się dyskoteką.

Opracowała: K.Konicz

Więcej zdjęć -> KLIK