Konkurs Ekologiczny „Eko-kostium przedszkolaka”

Dnia 14 czerwca 2016 r. w sali starszaków zebrały się wszystkie dzieci z przedszkola oraz kilka mam, aby obejrzeć mini pokaz mody ekologicznej. Pozwolił on wyłonić laureatów, którzy wezmą udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Eko-kostium przedszkolaka”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „VESNA”.

W konkursie wzięło udział pięcioro dzieci, dlatego tez JURY miało bardzo trudne zadanie w wyborze jedynie trzech uczestników, gdyż wszystkie stroje wyglądały bajecznie, oryginalnie oraz wymagały dużego nakładu pracy.

Uczestnicy kolejno prezentowali swoje eko-kostiumy.

Kryteria, jakie brano pod uwagę przy ocenie to:

• kunszt i pomysłowość w wykorzystaniu materiałów recyklingowych,
  • pracochłonność projektu,
  • zgodność z regulaminem (zastosowanie jedynie materiałów recyklingowych),
  • estetyka wykonania.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał drobny, słodki upominek.

Po naradzie JURY ogłosiło, iż w Gminnym Konkursie weźmie udział: Szymon Klimek („P”), Laura Hołyst („P”) oraz Julia Wach („O”).

Gratulujemy !!!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a szczególnie mamusiom za poświęcony czas oraz  niebanalne pomysły.

Opracowała: Sylwia Marecik