Szkolny konkurs recytatorski ph. „Mój ulubiony poeta”

21 kwietnia szkolna biblioteka przemieniła się w salonik poezji. Królujące wśród półek książki oddać musiały głos uczestnikom szkolnego konkursu recytatorskiego, do którego przystąpili uczniowie klas od IV-VI. Miłośnicy poezji zaprezentowali jeden wybrany przez siebie  utwór swojego ulubionego poety. Choć jury miało niełatwe zadanie wskazać zwycięzców konkursu, jednogłośnie przyznało I i II miejsce uczniom klasy czwartej: Magdalenie Gagatek – I miejsce oraz   Kacprowi Adamikowi – II miejsce. Doceniono również dojrzałą interpretację utworu Katarzyny Daniec z klasy szóstej  i przyznano jej miejsce trzecie.

Wszystkich uczestników konkursów zachęcamy do dalszego odkrywania piękna poezji a zwycięzcom gratulujemy.

Opr. Katarzyna Konicz