II ZŁOTO W HISTORII SZKOŁY

       Dzień 17.02.2016r. zapisał się długimi zgłoskami w historii szkoły. Nasze wspaniałe dziewczęta zdobyły po raz drugi złoty medal w piłce koszykowej na zawodach powiatowych. Dzięki ambitnej, walecznej i skutecznej grze całego zespołu , dotarliśmy bez większych przeszkód do finału. Ostatni mecz o I miejsce z drużyną z Czchowa to wymiana " ciosów" do ostatniego gwizdka sędziego. Na jedną minutę przed końcem meczu popełniliśmy błąd w obronie i straciliśmy 2-punktowe prowadzenie.   Sędzia musiał zdecydować o dogrywce. Emocji podczas finału było tak dużo, że obie drużyny schodząc z boiska nie wiedziały, kto został mistrzem powiatu. Kiedy nasze zawodniczki dowiedziały się, że wynik na tablicy jest pomyślny dla naszej szkoły, to niektórym ze szczęścia i wzruszenia poleciały łezki . To był wyjątkowy moment tego turnieju.

Wyniki:

Lewniowa- Jadowniki      8:4
Lewniowa - Jurków       16:0
Lewniowa - Maszkienice  9:6
Lewniowa- Czchów       10:9

Dziewczyny – wspaniale reprezentowałyście naszą szkołę! Jesteśmy z Was dumni.
Dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowaniach do turnieju.

                                                                           Opiekun: Z. Stanuszek