Dziewczęta III raz górą!

Już trzeci rok z rzędu  dziewczęta naszej szkoły pokazały, że nie mają sobie równych w gminie w piłce koszykowej. W zawodach, które odbyły się 10.02. 2016r. w hali sportowej w Gnojniku nasza drużyna zajęła I miejsce, pokonując zdecydowanie zespoły z Gnojnika, Uszwi i Biesiadek. Kolejny trumf w tej dyscyplinie, nasze sympatyczne koszykarki odniosły, dzięki bardzo ambitnej pracy na lekcjach wychowania fizycznego.

Wielkie gratulacje i powodzenia w zawodach powiatowych dla:

I składu: Julity Pasek, Kamili Adamik, Roksany Świderskiej, Klaudii Myszka, Karoliny Niedziocha
II składu: Katarzyny Daniec, Agnieszki Oleksy, Gabrieli Kałuża, Magdaleny Wąs, Aleksandry Gagatek
rezerwowych: Julii Zelek, Karoliny Lach, Natalii Śliwińskiej

 

Opiekun
Zbigniew Stanuszek

ZOBACZ WIĘCEJ- KLIKNIJ