Zabawa karnawałowa

W dniu 04.02.2016 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z młodszych i starszych klas. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż, na co dzień. Zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana czerwonymi balonami zachęcała do szampańskiej zabawy. Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Nasze pociechy lubią, chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Były wróżki, księżniczki, smoki, koty, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła...

Jak co roku towarzyszyli nam też goście z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Złotej wraz ze swoimi opiekunami. Bardzo dziękujemy Pani Kasi i Pani Kindze za przygotowanie atrakcyjnych konkursów oraz wspólną zabawę. Również Panu Benedyktowi za tak wspaniale przygotowaną oprawę muzyczną. Na zakończenie nasze mamusie zadbały o pyszny poczęstunek.

Opr.: Renata Pabijan

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć -> KLIK