Tenis na medal

 

        Dnia 8 grudnia 2015r. odbyły się w Uszwi rozgrywki w tenisa stołowego. Nasza szkoła wystawiła pięcioro uczniów: Kamilę Adamik, Julitę Pasek, Arkadiusza Klęka, Jakuba Konstanty i Tomasza Chudobę. Uczniowie prezentowali wysoki poziom i pokładaliśmy w nich nadzieję na medale. Najbardziej pasjonujący okazał się pojedynek Kamili i Julity, gdzie reprezentantki tej samej szkoły musiały walczyć przeciwko sobie. Godziny mozolnych treningów przyniosły owoce. W efekcie końcowym nasza szkoła znowu uplasowała się na podium i to aż 4 razy. Tak przedstawia się klasyfikacja końcowa:

 KATEGORIA INDYWIDUALNA:

  • Kamila Adamik -  III MIEJSCE
  • Jakub Konstanty – I MIEJSCE

KATEGORIA DRUŻYNOWA:

  • Kamila Adamik i Julita Pasek – I MIEJSCE
  • Jakub Konstanty i Tomasz Chudoba – II MIEJSCE

 Gratulujemy wysokich miejsc i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                  Opracowała: Małgorzata Czernecka