Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty

Wielki Konkurs Ekologiczny  dla przedszkoli z całej Polski już za nami. Dnia 2 grudnia nastąpiło ogłoszenie wyników. Nasze przedszkole w głosowaniu internautów uzyskało, całkiem sporą liczbę punktów, bo aż 133. Za wszystkie oddane na pracę Adasia głosy gorąco dziękujemy. Co prawda nie udało się zdobyć żadnej z nagród, niemniej jednak ważny był nasz  udział w tym przedsięwzięciu, za co otrzymaliśmy piękny dyplom.

W naszym przedszkolu przeprowadzono konkurs ph. „Rady na odpady”. Zadaniem uczestników było wykonanie przedmiotu użytecznego lub przedmiotu do zabawy z niepotrzebnych rzeczy lub odpadów w połączeniu z materiałami plastycznymi. Do konkursu zgłoszono 8 prac z grupy „Biedronek” pośród których tylko jedna (I miejsce) mogła być  przesłana na konkurs ogólnopolski. Ocena więc  była niezwykle trudna. A oto wyniki etapu przedszkolnego:

I miejsce : Adam Gnela – „Gra planszowa. Zbieraj kolorowe nakrętki

II miejsce: Kacper Zelek – „ Lalka na huśtawce”

III miejsce: Amanda Kornaś – „Przybornik”

Gorąco dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie się w wykonanie tak pomysłowych prac.

Zwycięzcom gratulujemy ! Nagrody i dyplomy otrzymają na zakończenie roku szkolnego.

Opracowała: Anna Stanuszek